Zdravotnícké odevy a zdravotnícká obuv vlastnej výroby

2P SERVIS s.r.o. Sušice

Čiapky jednorazové | 2P SERVIS s.r.o.

Už od mala máme radi voľnú hlavu, keď si vietor pohráva s našimi vlasmi. Ako malí strhávajú čiapku y hlavy a pridávame tým starosti rodičom. Sú ale profesie, kde je pokrývka hlavy viac než žiaduce. Trebárs takí operatéri, kuchári a ostatné pracujúci v potravinárskom priemysle sa bez pokrývky hlavy nezaobídu. Sú miesta, ktoré je potrebné pred kontamináciou vlasy chrániť a strane druhej môže byť potreba chrániť vlasy, všade tam nájdu naše jednorazové čiapky uplatnenie.

Ste kuchár? Tak dajte svoje povolanie poznať na prvý pohľad. Kúpte si papierovú, vysokú čiapku. Čiapka má navrchu perforovaná pre dobrú cirkuláciu vzduchu. Nechcený pot čela odvedie potné pások. Nie ste šéfkuchár, ale v kuchyni pracujete a čiapky sa hodia aj vám, kúpte si papierovú lodičku.

Ale nemusíte pracovať len v kuchyni a ochrannú čiapku využijete. Ponúkame sieťky, barety, so šiltom aj bez, čiapka na dlhé vlasy. Aj farbu si môžete vybrať podľa vášho vkusu. Niektoré typy na svojom mieste drží gumičky, iné majú rozmer nastaviteľný presne podľa vašej hlavy.

Ako vidíte, stačí si vybrať veľkosť, farbu a strih podľa účelu použitia. Všetky jednorazové čiapky sú ľahké a priedušné. Ich výhodou je opakovateľné použitie, pokiaľ nedošlo k ich znehodnoteniu alebo kontaminácii.

Jednorazové čiapky nakupujte v našom e-shope, máme veľký výber modelov aj farieb.