Zdravotnícké odevy a zdravotnícká obuv vlastnej výroby

2P SERVIS s.r.o. Sušice

Dojčiace a relaxačné vankúše | 2P SERVIS s.r.o.

Ak niečo uľahčí mamičkám prácu s bábätkom, tak si takýto výrobok zaslúži minimálne palec hore. Presne to dokáže náš dojčiace a relaxačné vankúš. Špeciálny vankúš vám uvoľní ruky pri dojčení. Jednoducho ho dáte okolo seba, naň položíte bábätko a upravíte jeho polohu podľa potreby. Navyše dopraje bábätku i sebe nevídaný komfort. Dojčenie sa stane radosťou pre bábätko i mamičku, obaja si v pohodlí môžu užiť blízkosť toho druhého.

Pre väčší komfort sú vankúše opatrené bavlnenými šnúrkami, ktorými sa konce vankúše jednoducho zváža, a vydrží na svojom mieste po celú dobu dojčenia.

Dojčiace vankúš sa skladá z povlaku a samotného vankúše. Povlak je možné prať v práčke a tým zaistiť neustálu čistotu vankúše. Výplň sme volili z guličiek z dutého vlákna, miešaných s tyčinkami alebo z EPS guličiek, v ktorých sa nedrží vlhkosť ani roztoče.

Vankúš výborne poslúži aj pre relaxáciu mamičiek a pre polohovanie bábätka.

Všetky použité materiály sú zdravotne nezávadné a vlastné zdravotné atest. Vybrať si môžete nielen výplň, ale aj farbu poťahu. Výplň možno podľa potreby ubrať alebo naopak doplniť.

Vankúše pre dojčenie a relaxáciu vyberajte z niekoľkých farieb TU v našom e-shope.