Zdravotnícké odevy a zdravotnícká obuv vlastnej výroby

2P SERVIS s.r.o. Sušice

Lacné pracovné nohavice | 2P SERVIS s.r.o.
Levné pracovné nohavice

Pohodlné pracovné nohavice nemusí stáť majland. Ponúkame vám kvalitne spracované nohavice pre každú profesiu. Ocenia je zdravotníci, maséri, laboranti, pracovníci v potravinárskom priemysle a Mnote ďalšie. Iste si vyberie každý, kto zháňa biele nohavice, či už do práce alebo pre chvíle voľna.

V širokej ponuke nájdete dámske, pánske i uni strihy. Každá postava, každý človek, každý má iné nároky a my vám ponúkame veľký výber podľa vašich predstáv. Vyberať môžete aj z rôznych typov zapínania, počnúc zipsom a končiac naťahovacími nohavicami na gumu. Mnohé typy na zips sú pre väčší komfort a ľahšie navliekanie opatrené v zadnej časti gumou.

Čo sa materiálu týka aj v ňom máte nie výber. Voliť môžete medzi čistou bavlnou a kombinácií bavlny a polyesteru. Bavlna je príjemná a šetrná k pokožke, kombináciou s polyesterom zase možno docieliť vlastností ako je pružnosť, rýchle schnutie a ďalšie. Tiež životnosť nohavíc sa tým zvyšuje.

Máte špeciálne nároky, ste tehotná? Aj nohavice, navrhnuté pre toto obdobie, máme v ponuke. Nohavice MAN001 majú zvýšený, pružný pás. Vaše bruško bude v pohodlí a v teple. Ďalšou špecialitou sú detekovateľné nohavice, ktoré sú zaznamenateľné detektorom kovov, a je možné sledovať ich pohyb.

Lacné pracovné nohavice nakupujte TU v našom e-shope.