Zdravotnícké odevy a zdravotnícká obuv vlastnej výroby

2P SERVIS s.r.o. Sušice

Podložky do sauny hygienické | 2P SERVIS s.r.o.

So saunou si väčšinou spojíme fínsko. Vyhriata miestnosť, kde sa na kamene občas neleje voda s nejakou vonnou esenciou. A po prehriatie schladiť telo v studenej vode alebo ešte lepšie v snehu. Ale aj u nás si získala sauna svoju obľubu. Nájdeme ich v bazénoch, vo wellness centrách, ale aj v domácnostiach.

Suchá, fínska sauna alebo para, rozdielny princíp, ale rovnaký želaný efekt. Ľudské telo sa má potiť a tým sa zbaviť škodlivých látok. Pot, pre jedny radosť, pre druhých starosť. Vo verejnej saune sa bojíte, aby ste niečo nechytili, a doma vynakladáte nemalé prostriedky na čistiace prostriedky. A pritom spôsob, ako ochrániť seba aj okolie pred potom, je tak jednoduchý.

Ponúkame vám podložky do sauny, ktoré sú vyrobené z froté sa záterom, tým pádom sú obojsmerne nepriepustné a zároveň savé. Nepustí k vašej pokožke cudzie pot a zároveň odsajú ten váš. Podložky ponúkajú hygienické riešenie pre pobyt v saune a môžete si byť istí, že si ho užijete. Vyberať môžete z viacerých veľkostí, iná vám bude vyhovovať ak v sane ste zvyknutí sedieť, inú využijete, ak ležíte.

Podložky nemusíte využívať len v saune, hodiť sa môžu aj v masérskych salónoch, na rehabilitáciách, ako prebaľovacie podložky a na mnohých miestach inde. Podložky možno jednoducho prať, takže budú vždy čisté a pripravené na ďalšie použitie.

Saunové podložky vyberajte z rôznych rozmerov TU v našom e-shope.