Zdravotnícké odevy a zdravotnícká obuv vlastnej výroby

2P SERVIS s.r.o. Sušice

Zdravotníckou halenu máme aj pre vás | 2P SERVIS s.r.o.

Šaty robia človeka. Vojdete do zdravotníckeho zariadenia a na prvý pohľad rozoznáte personál. Ale asi moc dôvery nevzbudí roztrhané a Fľakatý blúza. Prvý dojem je dôležitý, dokáže vzbudiť dôveru, ale aj odradiť. V našich halenách sa straty dôvery báť nemusíte. Navyše sa budete cítiť veľmi komfortne.

Haleny majú módne, ale praktický strih. Na prednom diele nechýba vrecká na dôležité drobnosti. Niektoré sú na gombíky, iné na zips, alebo sa jednoducho preťahujú cez hlavu. Ako hlavný materiál bola volená bavlna. Ponúkame varianty s 100% bavlnou alebo bavlna v zmesi s PES. Bavlna dodáva halenám savosť a hebkosť, prímes PES ich vlastnosti ešte zušľachťujú. Haleny sú tak ľahké, rýchlo schnú a menej sa stláčajú.

Voliť môžete nielen v strihu, veľkosti a materiálu, ale aj farebnom prevedení. Niekto dáva prednosť čisto biele, iný biele s decentným lemovaním. A kto chce na pracovisko zaniesť trochu tej veselosti, siahne po farebných variantoch. Farieb sa nemusíte obávať, sú veľmi kvalitné a ani po niekoľkonásobnom vypraní nevyblednú.

Oddelenie zdravotníckych halen doslova septembra, ale prečo by krása mala byť len výsadou žien. Haleny sú síce v prevažnej väčšine dámskej, ale ponúkame aj pánske a uni. Vďaka širokej ponuke veľkostí, farieb strihov si vyberie naozaj každý. Všetko ponúkame za ceny, ktoré vás nezruinuje.

Vyberajte z najširšej ponuky na trhu v našom e-shope tu.