Zdravotnícké odevy a zdravotnícká obuv vlastnej výroby

2P SERVIS s.r.o. Sušice

Zdravotní obuv typu Crocs | 2P SERVIS s.r.o.

Dnes v noci som mala čudný sen, v ňom jedna topánka hľadala svoj zmysel života a našla ho vo chvíli, keď našla druhú do páru. Ale to som to zobrala pekne hopom. Takže od začátku.

Normálně si sny nepamätám, ale tento asi bol výnimka. V jednej továrni na zdravotné topánky vyrobili bielou a pohodlnú topánku. Bola krásna, ale nevedela prečo tu je. Rozhodla sa, že to zjistí.

Vydala sa von za bránu. Svietilo slnko a spievali vtáky, proste krásny deň. Cesta jej ale nijako rýchlo neubíhala. Predstavte si, že skáčete po jednej nohe, tiež to nevydržíte dlho. Najprv boli skoky dlhé a rýchle, ale veľmi rýchlo sa skoky skracovali a spomaľovali. Až sa topánka zastavila, bola unavená.

Zastavila sa, odpočívala a pritom sa obzerala okolo seba. „To je divné, všade sú topánky farebné.“ Dlho o tom nepremýšľala, kúpila si farby a namaľovala na seba rôzne vzory. „Konečne budem ako ostatní.“ Ale dlho šťastná nebola. Farebnosť jej šťastie nepriniesla. Tak čo teda?

K tomu začalo pršať a farby sa zmyli. Topánka bola zase biela. A v tom sa to stalo, proti nej stála rovnaká topánka. Stála azda pred zrkadlom? Nie! Tá druhá bola skutočná. Zmätene sa rozhliadla okolo seba a zrazu si to uvedomila, všetky topánky okolo boli v páre. Tá druhá tiež hľadala a nevedela čo. Zrazu to obe našli. Našli jedna druhú.

Prebudila som sa a povedala som si, prečo by to nemohli byť napríklad zdravotné topánky z nášho e-shopu? Trebárs obuv typu Crocs. Sú k výberu v mnohých farebných prevedeniach, veľkostiach a v niekoľkých typoch. Topánky sú z vyspelého materiálu, lehoulinké, protišmykové a niektoré typy antistatické. Pohybový aparát pri chôdzi ochráni gél v pätovej časti a zdravie vašich nôh antibakteriálne a antimykotická úprava. Topánka je vybavená sklápacím pásikom a vetracími otvormi.

Nenechajte sa zlákať cenou lacných napodobenín, zaručene vám neprinesú taký komfort, ako nami ponúkané značkové originály. Obuv crocs a ostatné pracovné a zdravotná obuv pohodlne nakupujte v našom internetovom obchode TU.