Zdravotnícké odevy a zdravotnícká obuv vlastnej výroby

2P SERVIS s.r.o. Sušice

Toaletný papier | 2P SERVIS s.r.o.

Ako filmový žáner horory rada nemám. Niekto ho vyhľadáva, ale čo horor v reálnom živote? Predstavte si, že ste v nejakej verejnej budove alebo v zamestnaní, potrebujete nutne na toaletu. Nájdete ju, uľavíte si a nasleduje šok. Zásobník na toaletný papier je prázdny! Čo teraz?

Tento problém si každý bude musieť vyriešiť sám, my vám môžeme pomôcť takémuto hororu predchádzať. Ponúkame vám toaletný papier vo veľkom. Tak môžete ušetriť a na dlhšiu dobu budete mať postarané. Ušetríte a pritom nemusíte rezignovať na kvalitu. Za jemnosť vám budú vaši zamestnanci i klienti vďační, aj keď vám to nikto asi nepovie. Toaletný papier síce všetci používame, ale jeho použitím sa nikto nechváli.

Nami ponúkaný papier je jemný a pritom pevný. Rovno tak zabudnite na pretrhnutý kus v najnevhodnejšej chvíli. Pevnosť a jednoduchý rozklad, myslíte, že to k sebe nejde? Že si tieto vlastnosti odporujú? Z hororu, ktorý sa našťastie nekoná, sa prenesieme do rozprávky, a to rovno ekologické. Na toaletách by sa vyprodukovalo veľké množstvo odpadu, našťastie sa toaletný papier po styku s vodou veľmi rýchlo a dobre rozkladá. Takže odpad z toaletného papiera je takmer nulový, tým nevedomky chránime odpadovej vody a prírodu. Navyše sú niektoré typy vyrábané z kvalitného a zdravotne nezávadného recyklátu.

Vyberať môžete podľa počtu vrstiev alebo dĺžky návinu. Žiadne obrázky alebo parfum však nečakajte, len jemnosť, savosť a pevnosť.

Vyberajte z bohatej ponuky v našom e-shope.