Zdravotnícké odevy a zdravotnícká obuv vlastnej výroby

2P SERVIS s.r.o. Sušice

Látkové bavlnené plienky | 2P SERVIS s.r.o.

Asi všetci rodičia poznajú ten pocit, že by revúci bábätko najradšej vrátili do bruška, kde maximálne kopalo. Chvíle pokoja, čo by za to dali. Niektoré bábätká kričí častejšie iná menej často, povahu neovplyvníme, ale môžeme urobiť všetko pre to, aby bábätko bolo spokojné a tak plakalo čo najmenej.

Také bábätko jej, spí a ciká. Aby bolo spokojné, potrebuje plné bruško, pokoj na spanie a suchú plienku. A samozrejme nežnú náruč. S našimi látkovými plienkami nie je sucho žiadnym problémom. Sú mäkké, savé a nedráždi pokožku bábätka. Navyše napomáhajú zdravému vývoju bedrových kĺbov. Za ich používanie vám bude vďačné nielen bábätko samotné, ale aj ortopéd pri vyšetrenie bedier. S požívaním látkových plienok môžete dať zbohom rôznym alergiám a ekzémom.

Všetky nami ponúkané plienky sú z čistej bavlny alebo v zmesi bavlny s bambusom. Ako už bolo povedané, plienky sú mäkké savé. Plienky väčších rozmerov, tak výborne poslúži ako osuška. Po strate prvotného zmysel, je nemusíte hneď vyhodiť, perfektne budú slúžiť ďalej, napríklad ako handra. Látková plienka môže mať veľa využitie. Čo napríklad zatienenie kočíka, ľahká prikrývka alebo náhrada podbradníka?

Navyše sa ich používaním budete správať ekologicky a to je dnes in. Plienky sa dajú po znečistení vyprať v práčke na 95 ° C, takže sú na mnohonásobné použitie a nevzniká tak halda zle rozložiteľného odpadu.

Látkové plienky navyše šetrí vašu peňaženku. Počiatočná investícia je síce väčšia ako u papierových plienok, ale v konečnom súčte sú omnoho lacnejšie. Ak sa rozhodujete medzi látkovými a papierovými plienkami, poďte sa správať ekonomicky a zároveň ekologicky. Nepodľahnite pohodlnosti.

Detské látkové plienky nakupujte v našom internetovom obchode.