Zdravotnícké odevy a zdravotnícká obuv vlastnej výroby

2P SERVIS s.r.o. Sušice

Chrániče na matrace | 2P SERVIS s.r.o.

Rozprávka nedeľného rána: spánok bez budíka a koniec noci ohlási spev vtákov. Pretiahnete sa a než stačíte vstať, vám vaše Láska prinesie raňajky do postele. Cítite tú vôňu kávy a čerstvých rožkov? Pomarančový džús je príjemne chladný a palacinky horúce a sladké.

A potom sa to stane. Rozprávka sa zmení v horor. Vylejete si kávu priamo do postele. Hnedá tekutina znečistila nielen prestieradlo, ale aj matrac. Vašu drahú matrac, na ktoré sa tak dobre spalo. V duchu si hovoríte: „To už len ťažko vyčistíme.“ A počítate, koľko asi dáte za novú. A pritom stačí tak málo a z hororu môže byť len malá nehoda, ktorú vyrieši práčka.

Ak chcete ochrániť vašu matrac a nezažiť infarktové ráno, kúpte si chrániče matracov. Aj tie nájdete v našej širokej ponuke. Ponúkame savé froté a nepriepustné chrániče sa záterom a tiež ich jednorazové varianty z 100% PE. Na svojom mieste drží vďaka gumičkám v rohoch. Jednorazové chrániče majú gumu po celom obvode.

Froté je príjemné pre telo a PUR záter neprepustí žiadnu tekutinu, čo iste ocenia rodičia detí, ktoré sa učia spať bez plienky. Nejaká tá nehoda sa stať môže, ale s chráničom matraca ju veľmi rýchlo a ľahko vyriešite. PUR záter je nepriepustný, ale priedušný.

Zašpinený chránič ľahko vyperiete v práčke na 95 ° C. Všetky výrobky vznikajú v našej dielni a pýši sa českou kvalitou. Chrániče matracov ponúkame v mnohých veľkostiach a pasujú aj na vysoké matrace, tak nemusíte mať strach, že by vašej matrac nesadla.

Chráňte svoju matrac a predĺžte jej životnosť našimi chráničmi. Chrániče matracov v mnohých rozmeroch nakupujte v našom obchode TU.