Zdravotnícké odevy a zdravotnícká obuv vlastnej výroby

2P SERVIS s.r.o. Sušice

Jednorazové odevy z netkanej textile | 2P SERVIS s.r.o.

Poviem vám krátky príbeh. Hlavnou postavou môjho rozprávania je postava pána továrnika, elegána. Pán továrnik strávil každé ráno veľa času pred šatníková skriňou a pred zrkadlom. Veď vybrať tú správnu košeľu, viazanku, oblek a pohodlné topánky nie je len tak.

Nakoniec bol predsa len spokojný a mohol vyraziť do továrne. Vo svojej kancelárii si dal kávu, prehodil pár slov s pani sekretárkou a vydal sa na obhliadku prevádzok. Moc dobre si uvedomoval, že jeho starostlivo vybraný odev by mohol prísť k úhone, preto si navliekol cez neho jednorazové ochranné odevy.

A nebol sám. Tieto odevy požívali aj jeho zamestnanci. Chránili tak nielen svoje oblečenie a seba, ale aj výrobky pred nežiaducou kontamináciou. Všetkým záležalo na kvalite, pretože kvalita nie je rarita. Túto vetu poznám a prenesie nás do reality všedného dňa, je to motto našej firmy, ktorá vám tieto jednorazové ochranné odevy ponúka.

Väčšina jednorazových odevov je vyrobená z netkanej textílie. Tá je pre výrobu ochranných odevov ideálne. Podľa spôsobu výroby môžete meniť konečné vlastnosti textílie. Tak môže byť extrémne savá alebo nepremokavá. Meniť sa dá aj jej gramáž. Navyše vstupnej suroviny nie sú nijako drahé a tak je netkaná textília výhodná aj z ekonomického hľadiska.

V našom obchode nájdete všetko pre ochranu od hlavy po päty. Náklady na údržbu sú nulové lebo odevy po použití alebo po zašpinenie jednoducho vyhodíte. Ochranné odevy z netkanej textílie sú ľahučké a nijako vás nebudú obmedzovať v pohybe.

Ich uplatnenie nájdete aj v zdravotníctve ako pacienti. Ak musíte podstúpiť nejaké vyšetrenie, určite vám naša jednorazové odevy prídu vhod a uľahčí vám už tak ťažké chvíle. Ani pri veľkom upratovaní nezabúdajte na ochranný odev.

Ale späť k nášmu príbehu. Pán továrnik prešiel celú továreň. Veľmi spokojný, že všetko beží, ako má, sa vyzliekol z jednorazových odevov a pohodlne sa usadil vo svojom kresle. Pracovné de mohol začať.

Najväčší výber jednorazových odevov na trhu nájdete v našom obchode TU.