Zdravotnícké odevy a zdravotnícká obuv vlastnej výroby

2P SERVIS s.r.o. Sušice

Rúška, respirátory a filtre | 2P SERVIS s.r.o.

Už to trvá viac ako mesiac, čo našu krajinu a vlastne celý svet ohrozuje vírusová infekcia COVID-19. Ani vedci a lekári presne nevedia, ako sa tento nový vírus chová, liek sa intenzívne hľadá vo viacerých laboratóriách sveta. Už preto je ochrana veľmi dôležitá. Covid-19 je respiračné ochorenie a predpokladá sa, že hlavnou cestou šírenia nákazy je kvapôčková infekcia. Pri takto sa šíriacich infekcií je dôležité zabrániť vniknutiu kvapôčok do okolitého vzduchu a ochrana dýchacích ciest.

V počiatkoch pandémie bolo veľmi ťažké zohnať ochranné pomôcky, a tak ich ľudia začali tvoriť doma svojpomocne. Kto mohol, zasadol k šijaciemu stroju a začal šiť rúška, pre seba, príbuzných, susedov a ľudí, ktoré vírus najviac ohrozoval.

Našťastie máme túto dobu za sebou. Ochranné pomôcky už zoženiete hocikde. Aj my sa k týmto predajcom zaradíme. Ponúkame vám však len to, čo je skladom a fantastické ceny. Tak sa na náš sortiment poďte mrknúť.

Pre ochranu okolia pred vami sú tu bavlnené rúška, ktoré šije naša firma v ČR, a jednorazové chirurgické ústenky. Bavlnené rúška sú dvoj vrstvové s vreckom na filter a s úväzky, po sterilizácii vyváraním a vyžehlením sa dajú požiť opakovane. Na jednorazové použitie máme trojvrstvové chirurgické ústenky z mäkkej a antialergické netkanej textílie. Chirurgické rúška drží na svojom mieste tenkej gumičky za uši. Ich výhodou vedľa jednorázového použitia je výber z farieb. Ako už bolo povedané, jedná sa o priamu ochranu okolia. Sami seba tak chránime nepriamo, pretože TVOJEROUŠKA CHRÁNI MA A MOJA ZASE TEBA.

K zvýšeniu tejto ochrany ponúkame SMS filtre, ktoré sa vkladajú do vrecka bavlnených rúšok. SMS filtre sú vyrobené z netkanej textílie. Ak pracujete alebo sa pohybujete v rizikovom prostredí a chcete lepšiu ochranu svojej osoby, odporúčame do vreciek bavlnených rúšok vložiť Nano filter. Tento filter je vyrobený nanotechnológiou a jeho vlákna zachytí častice maličkých rozmerov zodpovedajúcich aj vírusom. Ale nezabudnite, životnosť a účinnosť filtra sú obmedzené, preto je nutné ich po každej sterilizácii meniť, najneskôr však raz za deň.

Ak vám táto ochrana z akéhokoľvek dôvodu nestačí, ponúkame vám jednorazové 4-vrstvovou rúška, v ktorých je už filter z Nano vlákien integrovaný. Rúška sa upevňujú pomocou gumičiek za uši a po použití sa jednoducho vyhadzujú.

A tým sme sa dostali k najvyššej forme ochrany svojej osoby a tou sú respirátory FFP3 s výdychovým ventilom. Filtre sú skladané, na tvári je drží gumičky za uši a nechýba ani tvarovacie pásik podložený molitanom v oblasti nosa. Respirátor je veľmi ľahký a rýchlo sa dá nasadiť.

Až táto epidemiologicky zlá situácia pominie, ostane nám všetkým na pamiatku rúško alebo respirátor. Ale aj po nej tu bude naša firma s ponukou ochranných prostriedkov pre vás.

Kompletná ponuka rúšok, ústenek a filtrov je v našom e-shope TU.