Dětský sortiment

Kto by nechcel byť znovu dieťaťom. Zvlášť v dnešnej dobe, keď je toľko krásnych vecí. Žiadne starosti, žiadne povinnosti, len hry a život sprevádzaný peknými a trebárs aj farebnými vecami. Koniec idyly. Rodičovský pohľad je úplne iný. Nakŕmiť, prebaliť, zabaviť, vykúpať, uspať a tak stále dokola. Je to veľa starosti, zodpovednosti, ale hlavne radosti. Radosť si užívajte, sa starosťami vám aspoň trochu pomôžeme my a naše produkty.

Tak ako prví sme mali nakŕmiť – na zahodenie nebude podbradník z oddelenia Detský a kojenecký textil alebo napríklad dojčiace vankúš, kŕmite dieťatko a máte ruky voľné, veľmi praktická vec. Nájdete ho v časti Dojčiace a relaxačné vankúše. Potom prichádza na rad prebaľovanie. Nie je vám fuk, že je naša planéta zanášaná odpadom? Nechcete tvoriť ďalší? A čo takto naše Látkové plienky? Práca s nimi síce zaberie viac času, ale ten pocit, že pre ekológiu niečo robíte, zatiaľ čo iní len hovorí, ten za to stojí.

Zabaviť, tak toto necháme nie vašej fantázii. A zostáva len dieťatko vykúpať a uspať. Len. Ľahko sa to povie, ťažšie urobí. Aby sme vám uľahčili prácu, máme pre vás froté uteráky, tiež sa na utieranie bábätiek skvele osvedčili látkové plienky väčších rozmerov, Výborne sajú a sú šetrné aj k najjemnejšie pokožke.

Uspávanie chce mať väčšina rodičov rýchlo za sebou, pretože potom nastáva tá chvíľka pokoja a odpočinku po náročnom dni. Máme pre vás všetko, čo sa do postieľky môže hodiť – Detské chrániče matracov, Napínacie prestieradlá, Detské vankúše a prikrývky, Detské posteľné obliečky a Detský licenčné sortiment. S našimi výrobkami vám nebude nič chýbať. Vyberajte v našom e-shope TU.

Látkové bavlnené plienky

Látkové bavlnené plienky

Asi všetci rodičia poznajú ten pocit, že by revúci bábätko najradšej vrátili do bruška, kde maximálne kopalo. Chvíle pokoja, čo…

Zobraziť
Dojčiace a relaxačné vankúše

Dojčiace a relaxačné vankúše

Ak niečo uľahčí mamičkám prácu s bábätkom, tak si takýto výrobok zaslúži minimálne palec hore. Presne to dokáže náš dojčiace…

Zobraziť