Hygienický program

Sortiment, o ktorom nikto moc nehovorí, moc ľudí sa jeho použitím nechváli, ale všetci ho potrebujú alebo využijú. Hovorím o papierovo a hygienickom sortimentu, Nano pene a Dezinfekciu na nohy a obuv.

Papierový a hygienický sortiment má veľmi jednoduché požitia, použité jednoducho zahodíte. Môže sa jednať o utierky, uteráky, vreckovky alebo toaletný papier. A pretože ide o papier, je aj ekologicky rozložiteľný. Náš papierový sortiment je pevný a zároveň jemný k pokožke. Ponúkame vám tovar do zásobníkov aj pre domáce použitie.

V ponuke máme aj papierové obrusy z celulózy a polyetylénu, ktoré sa výborne hodia na raut, rodinou alebo firemné oslavu. Vďaka pridanému polyetylénu sú pevnejšie a na dotyk pripomínajú skôr látku. S našimi jednorazovými obrusy budú vaše stoly žiariť a ešte budú ochránené.

Upratovanie vám uľahčí a urýchli naše Nano pena originál. Penu zľahka nastriekate na čistený povrch, necháte pôsobiť a zotrite. Výsledkom je čistý povrch vo vysokom lesku s antibakteriálnym ošetrením. Účinky Nano peny trvajú niekoľko mesiacov.

Trápi vás nadmerné potenie nôh, vznik plesní alebo nepríjemný zápach? Skúste dezinfekčný FooTee spray na nohy a obuv proti plesniam. Látky obsiahnuté v spreji príjemne vonia a potenie nôh zmierni. Už sa nebudete obávať vyzuť si topánky, požičať si napríklad přeskáče, náš sprej je ochrana vašich nôh! Vyberajte v našom e-shope TU.

Toaletný papier

Toaletný papier

Ako filmový žáner horory rada nemám. Niekto ho vyhľadáva, ale čo horor v reálnom živote? Predstavte si, že ste v…

Zobraziť
Nano pena

Nano pena

Predstavte si, že pravidelné upratovanie robí niekto za vás. A naviac upratovanie urobí tak dôkladne, že ďalšie bude až za…

Zobraziť