Jednorazové oblečenie

Veľmi obsiahle oddelení, ale zjednodušene sa dá povedať, že sú to odevy, ktoré chránia svojho nositeľa aj jeho okolie pred nežiaducou kontamináciou. V tomto oddelení nájdete ochranu celého tela, od hlavy až k päte. Pýšime sa veľmi širokou ponukou, možno aj najväčší, na jednom mieste.

Netkaná textília

Prevažná väčšina jednorázových odevov je vyrobená z netkanej textílie. Netkanka je vyrábaná predovšetkým z polypropylénových vlákien, ktoré sa náhodne alebo jednosmerným vrstvia a spájajú. Táto textília môže byť zušľachťovať a tým meniť jej vlastnosti. Možno farbiť, zaistiť vode odolnosť alebo naopak veľmi dobrú nasiakavosť atď. Konečné vlastnosti netkanky určujú rôzne výrobné postupy. Tým možno docieliť rôzna gramáž, pevnosť, farba a ďalšími vlastnosti. Netkaná textília je veľmi variabilný a tým pre jednorazové odevy ideálne.

Využitie jednorazových odevov

Kto vlastne jednorazové odevy môže využiť? Všetci! Ocenia je ako zdravotníci, tak pacienti pri vyšetreniach, operáciách, pobytoch v nemocnici. Využijú je pracovníci v potravinárskych prevádzkach. Ale aj kozmetických a masérskych salónoch nájdu svoje uplatnenie. Veľmi žiaduce sú v laboratóriách a na druhú stranu svoje uplatnenie nájdu aj v domácnostiach. Použiteľné sú všade tam, kde hrozí zašpinenie alebo kontaminácie.

Výhody jednorazových odevov

  • Ľahké
  • Skladné
  • Šetrí čas a peniaze
  • Variabilná vlastnosti podľa požití
  • Ochrana osôb i prostredia

Ponúkame jednorazové odevy pre:

Oblasť hlavy – rúška, masky, respirátory, čiapky, kukly, kapucne, kuchárske čiapky
Oblasť rúk – rukavice, rukávniky návleky
Oblasť tela – blúzky, plášte, kombinézy, podbradníky, zástery a pláštenky
Oblasť nôh – návleky na obuv, nohavice, sukne, šortky aj ponožky

Stále ešte nie ste presvedčení, že jednorazové odevy využijete? Mrknite na našu ponuku a zistíte, koľko vecí by sa vám alebo vašej firme hodilo. Najširší výber jednorazových odevov na trhu nájdete v našom e-shope TU.

Jednorazové odevy z netkanej textile

Jednorazové odevy z netkanej textile

Poviem vám krátky príbeh. Hlavnou postavou môjho rozprávania je postava pána továrnika, elegána. Pán továrnik strávil každé ráno veľa času…

Zobraziť
Čiapky jednorazové

Čiapky jednorazové

Už od mala máme radi voľnú hlavu, keď si vietor pohráva s našimi vlasmi. Ako malí strhávajú čiapku y hlavy…

Zobraziť