Jednorazové oblečenie

Veľmi obsiahle oddelení, ale zjednodušene sa dá povedať, že sú to odevy, ktoré chránia svojho nositeľa aj jeho okolie pred nežiaducou kontamináciou. V tomto oddelení nájdete ochranu celého tela, od hlavy až k päte. Pýšime sa veľmi širokou ponukou, možno aj najväčší, na jednom mieste.

Netkaná textília

Prevažná väčšina jednorázových odevov je vyrobená z netkanej textílie. Netkanka je vyrábaná predovšetkým z polypropylénových vlákien, ktoré sa náhodne alebo jednosmerným vrstvia a spájajú. Táto textília môže byť zušľachťovať a tým meniť jej vlastnosti. Možno farbiť, zaistiť vode odolnosť alebo naopak veľmi dobrú nasiakavosť atď. Konečné vlastnosti netkanky určujú rôzne výrobné postupy. Tým možno docieliť rôzna gramáž, pevnosť, farba a ďalšími vlastnosti. Netkaná textília je veľmi variabilný a tým pre jednorazové odevy ideálne.

Využitie jednorazových odevov

Kto vlastne jednorazové odevy môže využiť? Všetci! Ocenia je ako zdravotníci, tak pacienti pri vyšetreniach, operáciách, pobytoch v nemocnici. Využijú je pracovníci v potravinárskych prevádzkach. Ale aj kozmetických a masérskych salónoch nájdu svoje uplatnenie. Veľmi žiaduce sú v laboratóriách a na druhú stranu svoje uplatnenie nájdu aj v domácnostiach. Použiteľné sú všade tam, kde hrozí zašpinenie alebo kontaminácie.

Výhody jednorazových odevov

  • Ľahké
  • Skladné
  • Šetrí čas a peniaze
  • Variabilná vlastnosti podľa požití
  • Ochrana osôb i prostredia

Ponúkame jednorazové odevy pre:

Oblasť hlavy – rúška, masky, respirátory, čiapky, kukly, kapucne, kuchárske čiapky
Oblasť rúk – rukavice, rukávniky návleky
Oblasť tela – blúzky, plášte, kombinézy, podbradníky, zástery a pláštenky
Oblasť nôh – návleky na obuv, nohavice, sukne, šortky aj ponožky

Stále ešte nie ste presvedčení, že jednorazové odevy využijete? Mrknite na našu ponuku a zistíte, koľko vecí by sa vám alebo vašej firme hodilo. Najširší výber jednorazových odevov na trhu nájdete v našom e-shope TU.

Čiapky jednorazové

Čiapky jednorazové

Už od mala máme radi voľnú hlavu, keď si vietor pohráva s našimi vlasmi. Ako malí strhávajú čiapku y hlavy…

Zobraziť