Zdravotná profesijná obuv

„Tvoj krok je ľahký ako dych,
kadiaľ ideš, tam začína bál,
šaty tvoje, tie šila tvoja mama,
nemáš prsteň, kto by ti ho dal,
neviem sám. “

Ľahký krok, kto by ho nechcel. Bos chodí málokto z nás, takže k ľahkej chôdzi potrebujeme kvalitnú obuv. Topánky nás sprevádzajú každý deň, doslova na každom kroku, ich výbere by sme teda mali venovať dostatočnú pozornosť. V prvom rade je dôležitá príležitosť, pre ktorú topánky kupujeme, dôvod ich kúpy. Topánka tiež musí byť pohodlná a pekná.

Nami predávaná obuv je zdravotná a je vyrábaná z rôznych materiálov. Na výrobu je podľa typu a materiálu využívané odlišných technológií. V našej ponuke nájdete obuv takmer pre všetky pracovné odvetvia, ale aj pre domácnosť. Líšia sa tvarom, výškou, bezpečnosťou a napríklad aj už spomínaným materiálom. Každé pracovné zameranie vyžaduje špecifickú obuv.

Nájdete u nás obuv ultra ľahkú, antistatickú, protišmykovou alebo aj čižmy do zlého počasia. Vyberú si zdravotníci, pracovníci v hotelierstve aj wellness centrách. Každá topánka je vyrábaná na konkrétny účel a tomu sú podriadené jej vlastnosti. Doprajte svojim nohám komfort, ocenia to celé vaše telo. Zdravotnú a profesijnú obuv vyberajte v našom e-shope TU.

Zdravotní obuv typu Crocs

Zdravotní obuv typu Crocs

Dnes v noci som mala čudný sen, v ňom jedna topánka hľadala svoj zmysel života a našla ho vo chvíli,…

Zobraziť
Moderná pracovná obuv OXYPAS

Moderná pracovná obuv OXYPAS

Keby ste to merali, tak napríklad v práci nachodíte kilometre alebo prestojíme celé hodiny. Boľavé a unavené nohy. Dajte im…

Zobraziť