Veľký výber zdravotnických a profesijných odevov

Zdravotnícke a profesijné odevy, to je sortiment, na ktorý sa firma 2P Servis s.r.o. špecializuje. Odev v prvom rade chráni svojho nositeľa, ale mi dbáme aj na to, aby ste si nepripadali ako vo vreci. Aby vám oblečenie pristalo za každých okolností, sledujeme módne trendy a tie premietame do ponúkaného tovaru, ktoré vo väčšine prípadov vniká v našich dielňach. A v neposlednom rade je dôležité, aby odevy ponúkali pohodlie.

Ste zdravotník alebo pracujete vo wellness centre? Tak máme ponuku priamo pre vás. Samozrejme si vyberú aj iné profesie. Naša ponuka je naozaj široká. Oblečieme kozmetičky rovnako ako pracovníkov v gastro prevádzkach alebo hotelierstve.

Veľmi dbáme na kvalita materiálov a prevedenia. Odevy môžu byť bavlnené a teda šetrné aj k citlivej pokožke alebo zo zmesi bavlny s polyesteru, viskózy alebo elastanu. Bavlna je mäkučká a príjemná na dotyk, zmesi môžu byť nekrčivé, rýchlo schnúce alebo môžu byť elastické, ale všetky materiály sú priedušné a dobre sajú pot.

Muži aj ženy si môžu vybrať čisto biele alebo farebné odevy. Oblečenie nebledne ani pri častom praní a udrží si svoj tvar. Potrebujete triko, halenu alebo nohavice? To všetko ponúkame v neprebernom množstve veľkostí a strihov.

Ale nezabudnite, život nie je len práca. Je dobré tiež odpočívať a dobiť baterky. A ako najlepšie relaxovať, než v oblečení, ktoré vám ponúkne komfort a navyše pristane. Nakuknite do oddelenia Voľnočasové odevy, nájdete v ňom tričká, mikiny, legíny, bundy, ale aj ponožky. Určite si z mnohých strihov, farieb i veľkostí vyberiete aj vy v našom e-shope TU.

Zdravotníckou halenu máme aj pre vás

Zdravotníckou halenu máme aj pre vás

Šaty robia človeka. Vojdete do zdravotníckeho zariadenia a na prvý pohľad rozoznáte personál. Ale asi moc dôvery nevzbudí roztrhané a…

Zobraziť
Lacné pracovné nohavice

Lacné pracovné nohavice

Pohodlné pracovné nohavice nemusí stáť majland. Ponúkame vám kvalitne spracované nohavice pre každú profesiu. Ocenia je zdravotníci, maséri, laboranti, pracovníci…

Zobraziť